• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kronika/sukcesy_sportowe,width=199,height=144,quality=90,quality_png=90,ratio_image=1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Sukcesy sportowe uczniów z ZSS w Stroniu Śląskim

Sukcesy sportowe uczniów z ZSS w Stroniu Śląskim:

1. Tenis stołowy.

Na przełomie stycznia i lutego odbyły się rozgrywki sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych drużyna chłopców: Remigiusz Jamróz 1M („Śnieżnik” Stronie Śl.) i Konrad Bolsęga 1K („Sokół” Nowy Waliszów) po Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego (II miejsce) zakwalifikowała się do Finału Strefy Wałbrzyskiej w Świdnicy, który, po emocjonującej walce z ZSP Kłodzko, wygrała. Jednocześnie chłopcy uzyskali awans do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się w Brzegu Dolnym 12.03.2014 r.

W kategorii gimnazjów ZSS Stronie reprezentowały dwie drużyny. Dziewczęta – Aleksandra Ciura 2B („Śnieżnik” Stronie Śl.) i Adrianna Studniarz 3B (była zawodniczka „Śnieżnik” Stronie) bezproblemowo wygrały Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego i 3 marca zagrają w Finale Strefy Wałbrzyskiej. Drużyna chłopców – Daniel Majewski 3B („Śnieżnik” Stronie) i Amadeusz Kordyjaczny 3A wywalczyła brązowe medale.

2. Narciarstwo alpejskie.

30 stycznia 2014 roku w Zieleńcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy – Damian Mróz 3T i Szymon Woźniak 2M. Indywidualnie – Damian był bezkonkurencyjny – uzyskał najlepsze czasy w obu przejazdach i zdobył złoty medal. Natomiast drużynowo ZSS Stronie zajął VI miejsce. Kolejne zawody (Mistrzostwa Dolnego Śląska) odbędą się 10 i 12 marca 2014 r., także w Zieleńcu.

Wszystkim zawodnikom, a także rodzicom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Nauczyciele wychowania fizycznego w ZSS Stronie Śl.

{gallery}kronika/sukcesy_sportowe,width=199,height=144,quality=90,quality_png=90,ratio_image=1{/gallery}