• 74 8141 201
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
piątek, 29 wrzesień 2017 05:38

Wrześniowe spotkanie polsko- czeskie nr 2

Velke Losiny to uzdrowiskowa miejscowość w Czechach znana także z Muzeum Papieru i zamku. Tam też 27 września zostali zaproszeni uczniowie naszej szkoły. Najpierw było zwiedzanie Muzeum Papieru, a potem bardzo ciekawe zajęcia: samodzielne czerpanie papieru ze znakiem wodnym, wykonywanie kolorowych kartek, odbijanie wzorów i pieczęci na papierze, malowanie. Wszyscy ubrani w „gustowne”, foliowe fartuchy bawili się znakomicie, poznając tajniki pracy z papierem.
kolazAkolazB KopiowaniekolazC KopiowaniekolazD KopiowaniekolazE Kopiowanie

Potem był smaczny obiad, chwila oddechu i zwiedzanie renesansowego zamku.

kolazF KopiowaniekolazG

© 2019 ZSS Stronie Śląskie.
Powered by JS Network Solutions