• 74 8141 201
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas V- VIII naszej  szkoły brali udział w XV edycji  Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”, którego celem jest poznanie i utrwalanie zasad zdrowego stylu życia .

W czasie trwania programu uczestniczyli m.in. w „domowych warsztatach kulinarnych”, w których zadaniem było przygotowanie przez uczniów potraw dla rodziny. Dziękuję uczniom i rodzicom za pomoc i zaangażowanie w realizację projektu.

Szkolny koordynator programu Jadwiga Staśko

MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1MicrosoftTeams image 1


© 2021 ZSS Stronie Śląskie.