• 74 8141 201
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13 listopada 2023 w Zespole Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim przeprowadzono finał II Powiatowego Konkursu Profilaktycznego ,,KOŁO FORTUNY’’. Gościliśmy w szkole uczniów klas V SP z Polanicy Zdroju, Lądka Zdroju , Ołdrzychowic Kłodzkich. Zmagania konkursowe oceniała komisja w składzie: Bogdan Bryk- KIerownik Posterunku Policji W Stroniu Śląskim, Magdalena Laskowska- Rada Miasta Stronie Śląskie, Iwona Garbulewska- PSSE Kłodzko, Łukasz Wójcik – Straż Miejska w Stroniu śląskim I miejsce ex aequo zajęli: Adam Rugowski ZSP Lądek Zdrój, Aleksandra Hołub SP Polanica zdrój, Nadia Michorczyk ZSS Stronie Śląskie, II miejsce Marika Mydlarz ZSP Lądek Zdrój, III miejsce ex aequo zajęli Magdalena Bator SP Ołdrzychowice Kł. ,Piotr Pressel SP Ołdrzychowice Kł., Dominik Gancar ZSP Lądek Zdrój, Aleksandra Bąk SP. Polanica Zdój. Odpowiedzialni za przeprowadzenie konkursu- B. Śmiłowska i I Kolczyńska. Fundatorem nagród był Burmistrz Stronia Śląskiego.

kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2kolo 2


© 2023 ZSS Stronie Śląskie.