• 74 8141 201
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie klasy 2 A na zajęciach poznawali w sposób ciekawy etapy powstawania książki. Dzieci poznały zawody związane z tworzeniem książki: pisarz, wydawca, ilustrator, drukarz, dystrybutor, księgarz, bibliotekarz i  jakie czynności wykonuje każdy z nich. Po obejrzeniu filmu edukacyjnego „Jak powstaje książka” – dzieci tworzyły planszę drogi od pisarza do księgarza. Wypowiadały się na temat: „Który z  zawodów w tworzeniu książki jest ich zdaniem najciekawszy i dlaczego”  Mając na uwadze dbanie o książki, ostatnim elementem zajęć było wykonanie zakładki metodą orgiami.

ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1ulcia 1


© 2024 ZSS Stronie Śląskie.