ZSS STRONIE ŚLASKIE

Turniej piłki nożnej i II miejsce w Rejonie Bystrzyckim!

6 października uczniowie ZSS w Stroniu Śl. wzięli udział w Mistrzostwach Rejonu Bystrzyckiego w piłce nożnej chłopców. Zawody, zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły, odbyły się na boisku sportowym „Orlik” w Stroniu Śl.

Gimnazjaliści ze Stronia w składzie: S. Jabłoński, Sz. Moskot, Sz. Baran, M. Kolenkiewicz, O. Baran, F. Prętki, K. Zankowski, K. Zankowski, M. Bułaciński, K. Dumański, J. Steblej podczas zmagań w trudnych warunkach atmosferycznych (deszcz, chłód) wywalczyli II miejsce. Zwycięzcami turnieju zostali piłkarze z Bystrzycy Kł., a na ostatnie miejsce podium wskoczyli chłopcy z Lądka Zdr.

Wszystkim zawodnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy uzyskanych wyników.

Krystian Ziobro

We wrześniu odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkoły klas gimnazjalnych w skoku w dal. Poniżej najlepsze wyniki indywidualne, niedługo pojawi się klasyfikacja klasowa (drużynowa).

Simple Image Gallery Extended

Na lekcjach wychowania fizycznego został przeprowadzony test wytrzymałości wzorowany na indeksie sprawności fizycznej Zuchory. Gratulujemy uczniom, którzy osiągnęli poziom wybitny:

• DSC04040

Uczniowie ZSS w Stroniu w Finale Dolnośląskiej Gimnazjady w Narciarstwie Alpejskim Mikołaj Kawecki (1A), Patryk Hill (2A) i Krzysztof Janukowicz (2A) 17 marca 2016 r. wzięli udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w slalomie gigancie w Zieleńcu. W rywalizacji drużynowej chłopcy zajęli 10 miejsce (na 18 szkół), natomiast indywidualnie Mikołaj uplasował się także na 10 pozycji (na ponad 40 startujących zawodników) - gratulacje!! W imieniu uczniów dziękuję Dyrekcji i Radzie Rodziców, którzy pokryli koszty transportu i zakupu karnetów.