• 74 8141 201
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
piątek, 22 wrzesień 2017 07:58

„WMTDay 2017 - VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”

Już po raz trzeci w naszej szkole odbędzie się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. 29 września 2017 roku szkoły z różnych stron świata będą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Młodsi uczniowie sprawdzą znajomość tabliczki mnożenia swoich starszych koleżanek i kolegów.

Życzymy dobrej zabawy i samych sukcesów!

Koordynatorzy akcji – Krystian Ziobro i Joanna Jasionowska

tabliczka

 

t2

© 2019 ZSS Stronie Śląskie.
Powered by JS Network Solutions