• 74 8141 201
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dnia 12.06.2018 odbył się egzamin z j. niemieckiego dla klasy 3a gimnazjum, która realizowała innowacyjny program nauczania pt. ,,Młodzi przewodnicy po Europie”. Celem zajęć było rozbudzanie i pogłębianie wiedzy i pasji związanej z językami obcymi, poznanie kultury i historii krajów niemieckojęzycznych, rozwijanie i kształtowanie postaw tolerancji i otwartości na obce wzorce kulturowe, rozwijanie w uczniach poczucia własnej wartości oraz wiary we własne możliwości językowe.
Wyniki egzaminu:
1 miejsce- Olga Śmiłowska
2 miejsce –Oliwia Zielińska
3 miejsce- Mikołaj Kawecki
4 miejsce-Karolina Bieszke, Kamila Dyl
Gratulujemy!
Aneta Soroko

 

 

 


© 2019 ZSS Stronie Śląskie.
Powered by JS Network Solutions